У Миколаєві  відбулась ХІІ позачергова конференція  обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» . 
       У заході взяли  участь  перший заступник голови ФСТ «Динамо України Віктор Корж, начальник ГУНП у Миколаївській області Олександр Анохін,  перший заступник голови Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо України Валерій Барський  та інші почесні гості.
       Під час конференції було заслухано звіт першого заступника голови МОО  ФСТ «Динамо» Валерія  Барського за  період з червня 2018- го  по листопад 2019 року, який  було одноголосно ухвалено, внесено зміни до складу  президії та обрано  делегатів для участі у всеукраїнській конференції ФСТ "Динамо" України.
       На конференції були відзначені ветерани спорту, громадські діячі, видатні тренери та спортсмени-динамівці. Вони отримали  нагороди  за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду  динамівського руху та продовження  славетних  спортивних традицій  Миколаївщини, а також з нагоди 95-ї річниці створення ФСТ «Динамо» України.
       Наприкінці заходу було  відзначено переможців та  призерів чемпіонату Миколаївської обласної організації   за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019»
 
14.11 02
 

 

Динамівці столиці провели конференцію з нагоди ювілею ФСТ «Динамо»

11.12.2019
У Києві відбулась конференція столичної організації ФСТ «Динамо» України з...

Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків U-15, U-17

11.12.2019
У ізраїльському місті Ейлат триває чемпіонат Європи з важкої атлетики...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2019 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look