Під головуванням першого заступника голови ФСТ "Динамо" Віктора Коржа відбулась нарада із заступниками голів обласних організацій товариства у режимі відеоконференції.

       Обговорювались питання бюджетного фінансування на центральному та регіональному рівнях, підготовки спортсменів в умовах карантину, особливостей роботи спортивного товариства у віддаленому режимі, можливих наслідків у зв'язку із ситуацією в країні. Йшлося й про посилання співпраці з медичними установами для здійснення контролю за станом здоров'я спортсменів та тренерів.

       "ФСТ "Динамо" у ці скрутні для держави часи продовжує працювати у віддаленому режимі. Ми розуміємо ступінь відповідальності внаслідок викликів через пандемію коронавірусу. Спільно з соціально відповідальним бізнесом намагаємось підтримати медпрацівників. Тому ще в перші дні карантину передали медичним закладам МВС партію лікарських засобів (антивірусних препаратів та антибіотиків) на мільйон гривень. Наближчими днями передамо ще другу партію, аби підтримати, в першу чергу, пільгові категорії - інвалідів, ветеранів МВС. Адже лише спільними заходами, поєднавши зусилля спортсменів, соціально відповідального бізнесу та громадських організацій, зможемо зменшити наслідки епідемії!", - підкреслив Віктор Корж. 

Динамівці столиці привітали маленьких вихованців інтернату з Днем захисту дітей

02.06.2020
Столична організація ФСТ «Динамо» України привітала з міжнародним днем захисту...

Лікаря-імунолога вищої категорії Олександра Назаренка відзначено Подякою Голови товариства "Динамо" Арсена Авакова

29.05.2020
29 травня відбулась зустріч керівництва ФСТ "Динамо" України з головним...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2020 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look