У вівторок, 2 березня, на конференції Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України», що проходила під головуванням Віктора Коржа, першого заступника голови ФСТ «Динамо» України, віце-президента Національного олімпійського комітету України, обговорено чимало гострих питань. З присутніми на засіданні представниками влади – В’ячеславом Печененко, заступником голови Сумської обласної державної адміністрації, Вірою Мотрицькою, заступником міського голови м. Суми, Оленою Петровою, головою Сумського обласного відділення НОК України,  срібною олімпійською призеркою, - обговорили питання розвитку спорту в області й важливість синергії з фізкультурно-спортивним товариством влади області і обласного центру. «У питаннях підтримки розвитку спорту сьогодні великої уваги потребує військово-патріотичне виховання молоді, - зауважив Віктор Корж, - а також треба знаходити дієвих методів залучення до занять спортом, фізичною культурою,  заохочення до здорового способу життя дітей, що опинилися на обліку в органах поліції, заради їх соціальної реабілітації».

       На конференції перший заступник голови обласної організації Микола Шаховський звітував про діяльність Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за 2020 рік. Наступним питанням порядку денного було обрання нового голови і його заступника, а також нового складу Президії організації. Тож, більшістю голосів, головою Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України» обрано Олександра Анохіна, начальника ГУНП в Сумській області, а його заступником – Ігоря Поладича, начальника управління кадрового забезпечення.

       Завершилося засідання приємними оваціями на честь переможців та призерів чемпіонатів СОО ФСТ «Динамо» України в залік «Динаміади-2020», ведучих спортсменів, тренерів, керівників силових структур та ветеранів динамівського руху, котрі отримали нагороди. 

02.03.20201 02

02.03.20201 01

Чемпіонат Європи з важкої атлетики

09.04.2021
У Москві (Росія) триває чемпіонат Європи з важкої атлетики.

Чемпіонат світу з фехтування

09.04.2021
У столиці Єгипту в м. Каїрі триває чемпіонат світу з...

Спорт заради миру

08.04.2021
Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» долучається до всесвітньої акції "Біла картка",...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look