Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» долучається до всесвітньої акції "Біла картка", всесвітнього челенджу до міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру! Білий аркуш у руках динамівців на фото - символ #WhiteCard , що засвідчує бажання кожного учасника акції підтримувати мир у світі через спорт, розвиток фізичної культури. Ця "біла картка", подібно сигнальним червоним і жовтим карткам спортивних арбітрів, пропонує підтримувати мир і злагоду, особливо у Міжнародний день спорту для розвитку та миру 6 квітня.

       Динамівська команда акції - це тисячі спортсменів, сотні юних динамівців - вихованців дитячо-юнацьких шкіл, чемпіони українських і міжнародних змагань з різних видів спорту, тренери і представники апарату управління ФСТ "Динамо" України".

       На фото: представники Житомирської обласної організації ФСТ "Динамо" України", Віктор Корж, перший заступник голови ФСТ "Динамо" України", Ніна Уманець, заступниця міністра молоді та спорту, Леонід Українець, заступник голови Житомирської обласної організації ФСТ "Динамо" України.

08.04.2021 08

Чемпіонат Європи з важкої атлетики

09.04.2021
У Москві (Росія) триває чемпіонат Європи з важкої атлетики.

Чемпіонат світу з фехтування

09.04.2021
У столиці Єгипту в м. Каїрі триває чемпіонат світу з...

Спорт заради миру

08.04.2021
Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» долучається до всесвітньої акції "Біла картка",...

Контакти

Адреса: 01021, місто Київ, вулиця Інститутська, 29/3(044) 253-64-25(063) 648-62-69Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеіралів дозволено за умови посилання на сайт dynamo.ua


© 2021 dynamo Сайт создан WEB-студией In-Look